Alhaque Falun Dafa        Rodokmen  Pedigree                                             

CMKU/CIN/2188/06

nar. 28.06.2006

výška: 26,5 cm                                                                     

 Výstavní úspěchy  Show results

Najlepszy Junior w Rasie (Best Junior, Junior BOB)

Zwyciezca Mlodziezy

Doskonala 1

Vítěz třídy mladých

Výborná 1                                                                                                                                 

 

Alhaque (Haqe, Hakulka, Háski, Stehýnko) je skutečnou psí princeznou.

Je něžná, milá a přítulná, starostlivá, čistotná, hravá, temperamentní, po čertech zvědavá, rozmazlená, sobecká, soutěživá a tak trochu exhibicionista.

Běhá u kola, plave a tahá z vody aporty, cvičí agility, přetahuje se o pešek, má vyloženě vlohy pro coursing a miluje dogtreking.

Rozhodně se s ní nenudíme. Má zázračnou schopnost náhlého objevení na místech, kde byste ji vůbec v tu chvíli nečekali. Umí se po bytě pohybovat tiše a rychle jako šedý stín, má své vlastní cestičky a zkratky. A krade. Kdyby byla člověk, řekla bych, že trpí nějakým druhem kleptomanie, ale takhle.., prostě je to takový „zášupšák – schovávač“: od té doby, co jí máme, se nám pořád ztrácí třeba spodní prádlo, ponožky (ale taky kapesníky, sponky do vlasů, propisky a jiné zdánlivě postradatelné drobnosti), které dáma vyhrabe z hromádek na praní, trochu provalchuje a potrhá a pak napěchuje za nebo pod skříň, do botníku, pod gauč (až tam, kde nikdo z nás nedosáhne..), prostě kamkoliv, kde se dá lup rychle a bezpečně zahrabat. Ani nevím, jak se jí kolikrát podaří něco získat, když už si fakt dáváme pozor. Výjimečně (ale skutečně velmi zřídka), když ji přistihneme, nasadí výraz nejubožejšího tuleního mláďátka, kterému by ublížil jen úplný bezcitný lovec kožešin. Jí se zkrátka nedá ani nadávat.